© b-fit 2013 Všechna práva vyhrazena
Facebook
B-fit program
Karel Bajer
.
gsm: +420 731 108 841
mail: info@bfit-program.cz
web: www.bfit-program.cz
Spolupracujeme:
Zajímavé články
zivotni-postoj.cz banner
Výživové a nutriční poradenství Praha a okolí
Všechny články >>>
Studio Style banner
satema.cz banner
Rekonstrukce Jelínek banner
Petr
Kdo jsem...
Jmenuji se Petr Bajer a narodil jsem se ve znamení vodnáře v roce 1975. Žiji se svou manželkou a synem v Praze. Společně se svým bratrem Karlem jsme ke konci roku 2011 založili firmu B-fit zaměřenou na zdravý životní styl a pohyb.
Mládí...
Na základní škole jsem byl tlusté dítě, což mi vždy vadilo a chtěl jsem  to změnit. Tehdy mi byli velkou inspirací známí kulturisté jako Arnold Schwarzenegger, Pavel Jablonický a další, a proto jsem přechodem na střední školu začal s posilováním. Tehdy jsem si sám vyráběl první náčiní, jako byly nejrůznější druhy závaží a posilovací lavice. V té době se i pomalu začali rozmáhat první fitness centra, tehdy ještě v různých dílnách a kočárkárnách, ale po mé improvizované posilovně v sušárně domu kde jsem bydlel, to byla velká změna.
Fitness trenér...
Jednoho dne se mi naskytla příležitost převzít do vlastnictví již zajetou a dobře fungující posilovnu, kterou jsem shodou okolností také navštěvoval. Nebylo dlouho nad čím přemýšlet a v roce 1997 jsem se stal provozovatelem svého vlastního fitness centra. Abych se mohl stát profesionálním trenérem kulturistiky a fitness navštěvoval jsem školu Petra Stacha, kde jsem získal trenérskou licenci druhého stupně. Za dobu svého působení jako provozovatel posilovny a fitness trenér jsem se setkal s mnoha lidmi, kteří mi byli velkou inspirací a dokázali mi předat své zkušenosti s posilováním a stravou. Experimentoval jsem se stravou, tréninkem, hodně jsem četl a vzdělával se v tomto směru stále dál.
Nová cesta...
Po překročení třicítky se již nedostavovali výsledky, jaké jsem očekával. Zhodnotil jsem svou nynější formu a nastavil si cíl, kterého bych chtěl v budoucnu dosáhnout. Přehodnotil jsem dosavadní stravovací systém a přizpůsobil k němu trénink. V té době začal i můj bratr Karel s novým životním stylem, takže jsme se mohli navzájem podporovat a dělit se o již nabyté zkušenosti z minulosti. Společně jsme vypracovali stravovací a cvičební programy, které jsme aplikovali nejen na sebe a tak jsme společně vykročili na novou cestu.
A zrodil se B-fit...
Postupně jsem začal mít formu, kterou se mi nepodařilo nikdy dříve získat. Začali za mnou chodit lidé a ptali se mne na radu ohledně tréninku a stravy. Koncem roku 2011 nastal ten správný čas založit firmu připravenou tyto informace předávat stále dál a tak se zrodil B-fit


Současnost...
Můj nynější cíl je jít příkladem svému synkovi. Jelikož se mne ve všem snaží napodobovat, děláme společně kliky, dřepy a sklapovačky. Místo koukání na televizi chodíme společně ven hrát tenis nebo jen tak kopat do balónu. Nikdy jsme nenavštívili McDonald a ani nenavštívíme. Místo čokolády má raději maso a než po sladké limonádě sáhne radši po obyčejné vodě. Tak jako já jsem vzorem pro něho je on motivací pro mě, abych mu mohl být příkladem po celý jeho život.
Je to i jeden z důvodů, proč jsme společně s bratrem Karlem založili B-fit, aby mohl být vzorem a motivací pro ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl.

Za B-fit Petr
Tak šel čas...
Zpět > Úvodní stránka > O nás > Kam dál >>> Karel > Markéta > Katka